• sabah haberlerini izlerken gelen kusma isteği

  1.
  türkiye'de normal olandır.

  gündem böyleyken.
  1 ... zurarda
 • yine uyuyamadık

  46.
  insana "yalnız olmadığımı bilmek güzel" dedirten başlık.
  1 ... zurarda
 • yolda yürüyen genç kızı yumruklayan adam

  25.
  ne güzel ya, sosyal medyadan tepki gelmese tutuklamayacaklar adamı.

  tepkiler geçince salmazlarsa ben de bu ülke hakkında bir şey bilmiyorum demektir.
  bu adam daha önce de aynı boku yemiş. salınmış.

  adalet bir lüks müdür bu ülkede?
  2 ... zurarda
 • en büyük hobisi matkap olan komşu

  5.
  tez vakitte kanser olup ölmesi gereken komşudur.

  evet ağır girdim biraz ama bu adamlar yüzünden hayattan soğuyorum. o matkabın inceden kalına geçen sonra tekrar incelen, gidip gidip gelen sesi var ya, çin işkencesi amk. başıma ağrılar giriyor.

  hani matkap kullanmayın demiyoruz. elbette herkes evinde matkap kullanmak durumunda kalır zaman zaman. özellikle yeni taşındıysa. ama her 2-3 günde bir de bir evde matkap işi olmaz amk. olmaz lan. ayıp amk. siktir git müstakil ev al. istersen matkabı götüne sok. bana ne? ama apartmanda yaşıyorsan biraz saygılı olmalısın millete.

  bu artık "matkap işi" değil; bu "matkap aşkı". ben hayatımda matkaba bu kadar aşkla bağlı bir insan görmedim. evine girsek herhalde her yer delik deşiktir.

  biraz saygı, başka bir şey değil! *

  edit: bu entrynin üzerinden 1 saat geçti. hala bitiremedi orospu çocuğu işini. beynimde su aygırları çiftleşiyor sanki. o derece başım ağrıyor.
  2 ... zurarda
 • yataktan çıkmak istememek

  82.
  gece doğru düzgün uyuyamayan biriyseniz, acı bir şekilde yaşadığınız şeydir.
  ama çok acı, öyle böyle değil.
  yatakta saatlerce uyumadan durursunuz. sonunda uykuya dalarsınız. ancak 1-2 saat sonra da uyanman gerekir. işte böyle...
  1 ... zurarda
 • aktif gay

  31.
  erkeklerden hoşlandığı için erkekleri tabiri caizse "sken" erkektir.
  bunu anlaması ne kadar güç olabilir ki? adam kadınlara ilgi duymuyor. bu kadar basit. "aşağılık yaratık" falan da değildir. size giren çıkan yoksa bu kadar dert etmeyin gayleri. *
  1 -3 ... zurarda
 • türklerin arapları platonik olarak sevmesi

  1.
  onca yaşanılan olaydan sonraki çıkarımımdır.

  bizim milletin bir kısmı araplara bayılıyor, aşklarından yanıp tutuşuyorlar. ama arapların bir kısmının da türkler için aynı şeyi hissettiğini sanmıyorum.

  yani, bence bu aşk biraz platonik...
  3 -3 ... zurarda
 • juliana vieira

  1.
  94 doğumlu brezilyalı rockçı.

  kendisini yıllardır instagram'dan takip ederim. bir tane müziğini dinlemişliğim yok. sesini bile bilmem. sadece çok hoj biri olduğu için takip ediyorum. evet. *

  edit: şimdi youtube'da baktım. kendisi sadece çalıyormuş. söylemiyormuş. yıllar sonra sırf güzel diye takip ettiğim sanatçının aslında ne yaptığını öğrenmiş oldum. püüühhhh bana. *
  ... zurarda
 • uyku düzeni

  408.
  kendimi bildim bileli gece oturmaya karşı bir eğilimim var. sabahlamak çoğu zaman benim için erken yatmaktan çok daha normal bir şey.

  2 gün önce radikal bir kararla erken yatıp erken kalkmaya karar verdim. tahmin edersiniz ki şu an çok uykum olmasına rağmen uyuyamıyorum. bozdum, anasını sktim bu biyolojik saatin. 2 gecedir, saat gece 2'de yatıp yine gece 4'te uyanıyorum. sonra da uyuyamıyorum.

  şimdi yeni bir yöntem deneyeceğim.
  bugün saat 12'de yatacağım. yarın saat 16'da. sonraki gün saat 20'de. daha sonra da 24'de getirip sabitleyeceğim. nassı fikir?

  işe yararsa buraya yazarım.
  4 ... zurarda
 • nedir bu ibrahim olayı

  3.
  (bkz: yine mi ibrahim)
  1 ... zurarda
 • ilk kez yurt dışına çıkacaklara tavsiyeler

  29.
  gideceğiniz ülke fakir bir ülkeyse özellikler, turist aldatmacalarının ne olduğunu öğrenin.

  altın kural: turistik yerlerde kesinlikle yerel insanlarla samimiyet kurmayın. illa lokal arkadaş edineceğim diyorsanız bunu turistik olmayan yerlerde yapın. unutmayın, turistik bir yerde, yerel bir insan size güler yüzlü bir şekilde yaklaşıyorsa %99 dolandırma maksadıyla bunu yapıyordur.

  ben inanmam falan demeyin. adamlar çok tatlı dilli oluyorlar. profesyonelleşmişler. önce sizinle havadan sudan konuşurlar, samimiyet kurarlar. hangi ülkeden geldiğinizi vs. sorarlar. ülkenizi överler (belki adamlar türkiye'yi sadece ismen biliyor bile olabilirler). sonra bir kişi daha çıkagelebilir. daha sonra siz farkında olmadan büyük bir tiyatronun içinde bulabilirsiniz kendinizi. ama hala fark etmezsiniz. daha daha sonra da o ülkeye has dolandırıcılık başlar. örneğin tam siz lokal insanlarla kanki olduğunuzu düşünürken bir anda onlardan bağımsız (!) bir satıcının ortama zuhur etmesi gibi gibi. tabii bunlar yine iyi çakallıklar. daha beteri de var.

  gelişmemiş ülkelere gitmeyin demiyorum. gidin. ama turist dolandırıcılarına ekstra dikkat edin. ve dediğim gibi, turistik yerde biri size arkadaşça yaklaşıyorsa, %99.99 ihtimalle kötü niyetlidir.
  2 -1 ... zurarda
 • mini etek giymiş kıza bakmak

  6.
  yani abartılmadığı, karşı tarafı rahatsız etmediğiniz sürece şöyle bir bakmakta sıkıntı yok herhalde. *
  ben güzel bir arkadaşımız ise şöyle çaktırmadan göz ucuyla bir bakabilirim istemsiz olarak. göz gidiyor azizim. ama ayı gibi de bön bön, abazan abazan bakarsan olmaz. o tacize girer.
  -1 ... zurarda
 • a haber

  1096.
  bu sabah yarım saat maruz kaldım. sonra beni kemoterapiye aldılar. eved.
  6 -4 ... zurarda
 • dude

  46.
  ingilizlerin hoşlanmadığı kelimedir.

  zamanında ingilizin teki kendisine "dude" dedim diye "neden amerikalılar gibi konuşuyorsun?" demiş, daha sonra da ağzıma sıçmıştı (tabii laflarıyla).

  amerikanya'da deyin siz bunu en iyisi. geri kalan yerlerde "mate" falan deyin. ne bileyim. *
  1 ... zurarda
 • cehenneme atılınca olası ilk sözleriniz

  39.
  "yav ben nasıl araştırıp ulu manitu'nun gerçek tanrı olduğunu öğreneyim. el insaf manitu, adaletin bu mu?"
  ... zurarda
 • 30 694 660 1252

  1.
  yunanistan'dan gelen, sizleri çaldırıp kapatan numaradır. geri dönüş yapmayınız. dolandırıcıdır zira.

  edit: bu sıralar dolandırıcılar coştu galiba. dün de aradılar, bugün de. :(
  2 ... zurarda
 • 0532 757 7768

  1.
  eğer bu numara tarafından arandıysanız, açmamanız veya geri dönüş yapmamanız gereken bir numaradır. zaten geri dönüş yaptığınızda muhtemelen ulaşamayacaksınız ama siz yine de denemeyin.

  kim veriyor bizim numaralarımızı böyle kişilere insan gerçekten hayret ediyor...

  dolandırıcı olabilitesi yüksek numara. internette bununla alakalı bolca yorum var. ben de buraya yazıp hizmette bulunayım dedim. hazır beni de aramışlar. *
  18 ... zurarda
 • erkeklerin giymemesi gereken şeyler

  312.
  babet çorap değildir.

  amk, ne babet çorapmış arkadaş. bitmedi belirli kesimlerin babet çorap nefreti.

  bizim okulda bir çocuk vardı. küpe takan herkese "haha ipne" falan derdi. 2 yıl boyunca küpe takan erkeklere laf etti. sonu malum, o da küpe takmaya başladı. sanki hiçbir şey dememiş gibi.

  yani dönem dönem insanlar bu kıyafetlere bok atıyorlar, sonra sike sike kendileri de giymeye takmaya başlıyorlar. o yüzden çok da şey yapmayın. bırakın isteyen istediği gibi giyinsin. size ne amk? "ibneleşmek"miş. yarası olan gocunur.

  ayrıca "ibne" olsa sana ne lan?
  2 -1 ... zurarda
 • ttnet

  2056.
  kanser firma.

  1,5 aydır internet nakletmeye çalışıyorum. ekipler her geldiğinde yeni abonelik açmaya geliyorlar. 3 defa bu oldu. en sonunda bu sabah yine aradılar. bu asıl bomba olay. adamlar yaklaşık 7-8 ay önce taşındığım evime (yani taşındım derken, oraya taşınmadım, oradan taşındım) internet bağlatmaya gidiyorlarmış. hem de benim adıma.

  bu bardağı taşıran son damla oldu. aradım ttnet'i, ağzıma geleni söyledim. "ödemediğim internete para ödettiriyorsunuz" dedim. bir de bir kaç defa küfür etmiş olabilirim. *
  "domalıyım, sikin beni" dedim. "ne lanet bir şirketmiş" dedim. bütün bunlar üzerine telefondaki şahıs "yeni talep şeysi oluşturuyorum" dedi. inanın bunu 30 defa duydum zaten.

  bakalım hallolacak mı. düzenli olarak her gün arayacağım. böyle salaklık olmaz.
  1 ... zurarda
 • yunanların türklere moğol demesi

  10.
  araplarla anılmaktansa tercih ettiğimdir. araplara benzetmesinler de, moğollara benzetilmeye razıyım.
  2 -1 ... zurarda
 • yeni şeyler getiriyorum